Najnowsze ogłoszenia ..
więcej...


Zaproszenie na Dzień Kukurydzy z PZPK – Pawłowice 12.09.2024r.
więcej...
Rzepak ozimy firmy DEKALB / BAYER ®2024
więcej...
Warsztaty „Rasy zachowawcze i ich potencjał w rozwoju obszarów wiejskich” ®2024
więcej...
Relacja z konferencji pt. „Quo vadis Hodowco ?” ®2024
więcej...
13 Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. „Echa Kongresu ESPHM w Salonikach" ®2023
więcej...

Kontakt

  Nazwisko Adres e-mail Numer telefonu
Dyrektor      
  Marian Kamyczek sekretariat@zdpawlowice.pl 655299222
Sekretariat      
  Anna Bartlewicz sekretariat@zdpawlowice.pl

655299222
655299192
wew. 235

Księgowość      
Główny księgowy Katarzyna Czajczyńska katarzyna.czajczynska@zdpawlowice.pl wew. 202
  Paulina Dajewska paulina.dajewska@zdpawlowice.pl wew. 238
  Ilona Stachowiak ilona.stachowiak@zdpawlowice.pl wew. 238
  Katarzyna Sołtysiak katarzyna.soltysiak@zdpawlowice.pl wew. 217
Dział Hodowli Bydła      
  Marian Kamyczek marian.kamyczek@zdpawlowice.pl 655299222
  Ferma Bydła ferma.bydla@zdpawlowice.pl wew. 258
Ferma Trzody Chlewnej      
  Jan Włodarczyk   wew. 306
  Dokumentacja (sprzedaż) coh.dokumentacja@zdpawlowice.pl wew. 290
Dział Hodowli Owiec      
  Marek Grycz marek.grycz@zdpawlowice.pl

65 536 73 29

SKURTCh      
  Marek Grycz marek.grycz@zdpawlowice.pl wew. 240
  Dokumentacja skurtch@zdpawlowice.pl wew. 227
  Aneta Włodarczyk aneta.wlodarczyk@zdpawlowice.pl wew. 245
Wytwórnia Pasz      
  Jan Włodarczyk jan.wlodarczyk@zdpawlowice.pl wew. 280
Dział Produkcji Roślinnej
     
Z-ca Dyr. ds. Produkcji Roślinnej Bartosz Cichy bartosz.cichy@zdpawlowice.pl wew. 166
  Michał Kamiński michal.kaminski@zdpawlowice.pl wew. 237
  Iwona Gregor iwona.gregor@zdpawlowice.pl wew. 207
Inwestycje
Ochrona Środowiska
     
  Michał Juskowiak  michal.juskowiak@zdpawlowice.pl wew. 203
BHP      
  Piotr Radoła piotr.radola@zdpawlowice.pl wew. 203
Ekonomika i Planowanie
 
 
  Sylwia Kaźmierowska  sylwia.kazmierowska@zdpawlowice.pl wew. 213
Dział Komunalny, Pałac      
  Zbigniew Merta  zbigniew.merta@zdpawlowice.pl wew. 201
Dział Zaopatrzenia
i Zamówień publicznych
   zamowienia.publiczne@zdpawlowice.pl  
  Roman Kozyra roman.kozyra@zdpawlowice.pl wew. 214
  Karolina Wojciechowska karolina.wojciechowska@zdpawlowice.pl wew. 214
Informatyk
     
  Ariel Wojciechowski ariel.wojciechowski@zdpawlowice.pl wew. 214, 337

 

 

O zakładzie | Aktualności | Produkcja | Pałac w Pawłowicach | Praca | Kontakt | Mapa strony | Zastrzeżenia prawne | Przetargi | Rodo | Komunikaty